چگونه کارآفرینی 

شروع کار افرینی

با سرمایه کم را تجربه کنیم؟

بعضی ها فکر می کنند کارآفرینی فقط باید با سرمایه های کلان آغاز شود و کارآفرینی با سرمایه کم به هیچ وجه امکان پذیر نیست. آن ها تصور می کنند که کارآفرینی به معنای داشتن حجم وسیعی از سرمایه است که قرار است با آن کسب و کار جدیدی را برای خود و حداقل یک نفر دیگر ایجاد کرد. متاسفانه این عقیده ای است که اغلب مردم کشور حتی جوانان پیرامون کسب و کار دارند. در واقع جوانان با این دید خود طوری به فضای کارآفرینی می نگرند که حتما باید برای شروع کارآفرینی درآمد زیادی را از قبل داشته باشند. در صورتی که ما در این مقاله نهایت تلاش خود را به کار گرفته ایم تا با این عقیده ی غلطی که در ذهن همه نقش بسته مبارزه کنیم و نشان دهیم که امکان کارآفرینی با سرمایه کم هم وجود دارد و با سرمایه ی اولیه ی خیلی ناچیز هم می توان وارد دنیای وسیع کسب و کار شد.

در هر زمینه ای که می خواهید وارد شوید بهتر است اطلاعاتی هر چند کم اما مفید و ضروری را پیرامون آن کسب نمایید.

کسب شغل و یافتن شیوه ای برای درآمدزایی نسبت به کارهای دیگر باید از اهمیت بیشتری پیش هر شخص برخوردار باشد.

پس طبیعی است که باید پیش از شروع به کارآفرینی با سرمایه کم اطلاعات مفیدی را در این زمینه بدست آورید.

کارآفرینان زیادی توانسته اند در حوزه های مختلف موفق عمل کنند.

در واقع از زمان های دور افراد زیادی بوده اند که با ایجاد شغل برای خود و چندین نفر دیگر، پنجره خوشبختی را در زندگی  خود گشوده اند و به درآمدهای بالایی هم رسیده اند.

اما طبیعی است که در هر راهی شکست های زیادی پیش می آید تا بتوان به نتیجه رسید. خیلی از افراد هم پیش از ورود به بازار کارآفرینی نگران مشکلات و سختی های این راه

هستند.

اما مطالعه ی زندگی افرادی که راهی شبیه به شما را طی کرده اند، خود می تواند عاملی برای تشویق شما باشد.

یعنی زمانی که متوجه شوید افراد موفق در کارآفرینی با سرمایه کم هم سختی های زیادی را پشت سر گذاشته اند، خود بخود انرژی و اشتیاق شما برای آن که راه خود را شروع کنید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوره قدم به قدم کارآفرینی تا ثروت 5 ملیون تومان

دوره 90 ایده ناب پولساز شغلی 6 میلیون تومان

جمعاً 11 میلیون تومان با تخفیف!!! فقط 1,980,000 تومان